al ofron njoftimet për apartamente ne shitje online sot ne tirane okazion me çmimet më të mira.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te mirembajtur ne sheshin Karl Topia.

. .

.

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne rrugen Dervish Luzha Babrru Tirane.

Olsi Cino. Harta dinamike dhe precize. Shtepi ne shitje tirane dhe apartamente me cmime te lira me keste.

.

. Shitet shtepi ne Fresk Kati i 5 + Papafingo. al, vendi ideal për kërkim të avancuar pronash në Shqipëri.

. Apartament me qera ditore tek stacioni i Strenit.

.

Apartment / Apartment Apartament 2+1 ne shitje tek 5 Maji, (ID 41211200).

4 dhoma; Tiranë Dje, 11:12. 88 m 2; 0682770111; 24 Prill, 2023; Shitet Shtepi e re 1-Kateshe.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet nga 1 ambjent ndenje + gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. .

.
.
Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane.

.

.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK !! kopshti zoologjik Tirana, Albania. . 000 €.

Shitet Shtepi e re 1-Kateshe ne rrugen Dervish Luzha Babrru Tirane. Në Shitje 523-28A 108. Atëherë jeni në vendin e duhur. Prona te gjetura: 5512. Katet e para te ketij pallati. Apartament 1+1 per shitje prane Bulevardit te Ri ne Tirane.

Shitje 123-42Z 79.

385 m². Si për shembull shtepi ne shitje astir 2+1, kinostudio, fresk, laprak, don bosko etj.

Tiranë Sot, 20:01.

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Harta dinamike dhe precize.

000.

000 €.